Facebook

  • O spoločnosti

  • Cítime sa byť viazaní tradíciami a na trh prichádzame s novými technológiami


O spoločnosti

Spoločnosť Niersberger Slovakia, s.r.o. bola založená v roku 2000. Je členom skupiny Niersberger Group Nemecko, ktorá má na trhu už takmer 100-ročnú tradíciu.

Za takmer 20 rokov svojho pôsobenia na slovenskom trhu sa stala  významným partnerom pre projekt, realizáciu, záručný a pozáručný servis technických a technologických zariadení budov. Je aktívna aj v oblasti obnoviteľných zdrojov energie a facility managementu.

Konateľom je Ing. Jan Dědíček, ktorý v spoločnosti pracuje už od jej založenia.

Vzhľadom k bohatým skúsenostiam a znalostiam v odbore poskytuje vysokú kvalitu práce a zakladá si na profesionálnom a individuálnom prístupe k zákazníkom. Ponúka služby od jednotlivých dodávok až po kompletnú realizáciu, a to na objektoch výrobných, priemyselných, administratívnych a komerčných. Kladie vysoký dôraz na prepojenie nových vývojových trendov v TZB s moderným dizajnom a na použitie úsporných a k prírode šetrných materiálov a technológií.

V súčasnej dobe pracuje pre skupinu Niersberger Group viac ako 210 zamestnancov po celej Európe. V Slovenskej republike je ich viac ako 30. Sídlo spoločnosti nájdete v Žiline.

 


© 2019 Niersberger Slovakia, s.r.o. Niersberger.sk - všetky práva vyhradené | Webdesign: WP4you.cz |